fbpx

İade & Değişim

1- Değişim yapılacak ve/veya iade edilecek ürün veya ürünlerin kullanılmamış olması, kirlenmemiş olması, tadilat (paça boyu, ütü izi dikişi, daraltma vs.) yapılmamış olması gerekmektedir .Kişiye özel üretilmiş olan ürünler.( Özel sipariş verilerek yapılmış tüm ürünler ) ve Alıcı tasarrufu ile ürün üzerine NAKIŞ işlemi yapılmış ürünler iade ve değişim kapsamı DIŞINDADIR

2- Sabo terlik değişim ve iadelerinde, ürün orijinal kutusu içinde geri gönderilmelidir. Sabo terlik üzerinde, denenme ve/veya kısa süreli kullanımdan kaynaklı izler (tabanda kirlenme, deri kısımlarda iz oluşumu vs.) bulunmamalıdır.

3- 1. ve 2. maddelerde belirtilen şartları sağlamayan ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmez.

4- Değişimlerde oluşacak teslimat masrafları:

   4a – SATICI kaynaklı hatalarda (yanlış/eksik ürün gönderimi, alt/üst beden uyumsuzluğu, üretim hataları vs.) kargo masrafları SATICI tarafından karşılanacaktır.

   4b – ALICI kaynaklı hatalarda (yanlış model, renk, beden, adet seçilmesi vs.) kargo masrafları ALICI tarafından karşılanacaktır. Bu sebeple, yüksek kargo ücretleri ödememek için, ürünleri MNG Kargo (ANLAŞMA KODU 380206830) ile  Peşin Ödemeli gönderebilirsiniz. Anlaşmalı kargo DIŞINDA yapılan gönderimlerde oluşacak kargo maliyetleri müşteriye aittir.

5- İade ve değişim işlemleri için asforma@hotmail.com adresine yapmak istediğiniz işlemi açıklayan mail atmanız yeterli olacak ve ilgili mail adresinden gelecek bilgilendirmeler doğrultusunda işlemlerinize devam edebilirsiniz. Ayrıca whatsapp destek hattımızdan da değişim ve iade işlemlerinizin takibi hakkında bilgi alabilirsiniz ( Whatsapp destek : 0 552 697 90 41 )

6- Ürünlerin iade ve değişim süresi, teslim tarihinden itibaren 14 gündür.

7- Yüksek kargo ücretleri ödememek için, ürünleri MNG Kargo (ANLAŞMA KODU :380206830) ile  Peşin Ödemeli gönderebilirsiniz. PEŞİN ÖDEMELİ gönderilmeyen İADE işlemlerinde ; oluşacak KARGO ÜCRETİ , müşteriye yapılacak iade tutarından düşülerek iade işlemi tamamlanacaktır.  İade edilecek ürünler mutlaka ürünün faturası ile birlikte gönderilmelidir. İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

8 – ÜYELİKSİZ yapılan alışverişlerde İADE İŞLEMİ yapılacak ise ; asforma@hotmail.com adresine iade talebinizi ileten mail atmanız durumunda  üyelik işleminiz tamamlanacak ve 7. maddedeki işlemleri yapabileceksiniz. 

9- Satın aldığınız ürünü geri gönderirken paketin içine, istediğiniz değişikliği veya iade nedenini gibi bilgileri içeren İADE / DEĞİŞİM FORMUnu eklemeyi unutmayınız.

10- Para iadeleri, iade ürünün teslim alınmasını takip eden 7-10 İŞ GÜNÜ İÇİNDE yapılmaktadır. 

11- Sevkiyat esnasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri kargo firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe bir zarar varsa tutanak tutarak ürünü teslim almayınız. Aksi takdirde kargo firmalarının hiçbir sorumluluk kabul etmediğini unutmayınız.

12- Kargo gönderimleriniz için adresimiz:  Ferhuniye Mah. Dr. Yusuf Ziya Paşa Sok. No: 4 / F SELÇUKLU/ KONYA 0 332 353 07 07

Bizi Takip Edin
YUKARI KAYDIR

ALIŞVERİŞ ÇANTASI 0